Albert Riera’nın teknik direktörlük kariyeri müthiş başladı! 7’de 7 yapmış oldu


Son olarak Galatasaray’da Domenec Torrent’in yardımcılığını meydana getiren Albert Riera, Olimpija Ljubljana takımının başına geçmişti. Sadece Riera, imza töreninde fena bir vakayla karşılaşmış ve bir grup holigan tarafınca basın toplantısı basılıp, istenmemişti. Riera, holiganlara yanıtını saha içinde verdi.

7 MAÇI DA KAZANDILAR

Akşam’da yer edinen habere nazaran genç çalıştırıcı Slovenya Ligi’nde çıkmış olduğu 7 maçı da kazanmıştır. Riera teknik direktörlük kariyerine görkemli bir başlangıç yapmış oldu. Ljubljana, 7 lig maçında 12 gol atıp 1 gol yedi. Riera’nın ekibi Ljubljana Mura’yı 2-0, Tabor’u 1-0, NK Bravo’yu 1-0, Maribor’u 2-0, Gorica’yı 2-0, Koper’ı 2-0 ve Radomlje’yi 2-1 yenik etti.

TORRENT VE TERİM’İN YARDIMCISI OLDU

2011-2014 yılları aralığında Galatasaray’da forma giyen Albert Riere 2016’da emekli olmasının peşinden kariyerine alıştırmacı olarak devam etti. 2020/21 ve 2021/22 sezonlarında Galatasaray’da Fatih Terim ile Domenec Torrent’in yardımcılığını meydana getiren Albert Riera kariyerinin başlangıcını başarı göstermiş bir halde yapmış oldu.Spor Haberleri