Fenerbahçe’de yabancı sayısı problemi – Son Dakika Futbol Haberi

28.06.2022 10:57 Haber Deposu: DHA Yeni sürem hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde çalışmalarını sürdürüyor. 1-8 Temmuz’da Avusturya’da kamp çalışmalarına devam edecek sarı-lacivertliler, 2 hazırlık maçı oynayacak. Teknik direktör Jorge Jesus’un raporu doğrultusunda takıma iştirak etmesi istenen oyuncular için emek harcamalar devam ederken ayrılması planlanan oyuncular için de planlar yapılıyor. 
Tisserand’a İtalya’dan 3 milyon euro
Caulker, Meyer, Samatta ve Lemos’a kati olarak gidecek gözüyle bakılırken Tisserand ile Novak için ise girişimler devam ediyor. Sarı-lacivertli kulübün yolları ayırmak istediği sadece kontrattan dolayı beklemede olduğu Tisserand ve Novak için kulüp arayışları sürüyor. Şu an 18 yabancısı bulunan Fenerbahçe’de bu sayının 12’ye düşürülmesi hedefleniyor. Sarı-lacivertliler yabancı sayısını 12’ye düşürmesi durumunda 2 yabancı oyuncu takviyesi daha yapabilecek.
FORVET TRANSFERİ BEKLEMEDE
Fenerbahçe’de forvet transferi için ise bekleyiş sürüyor. Teknik direktör Jorge Jesus, yeni sürem hazırlıklarını tamamlamadan forvet transferine sıcak bakmıyor. Yurt dışı kampındaki hazırlık maçlarında da ekibi görmek isteyen Jesus, forvet transferi için yönetime raporunu sunacak.

Son Dakika Haberler