MFÖ sevenleriyle bir araya geldi

‘Mazeretim Var’ şarkısıyla açılışı meydana getiren MFÖ, daha ilk dakikalarda müthiş enerjisini dinleyicilerine geçirdi. ‘Olduramadım’dan ‘Peki Peki Anladık’a, ‘Sarı Laleler’den ‘Mecburen’e kadar sayısız hit şarkılarını seslendiren Türkiye’nin efsaneleşmiş grubu, fanatiklerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Birçok parçasını dinleyicileriyle hep bir ağızdan söyleyen MFÖ, “Süper ötesi söylediniz ki hepinize oldukca teşekkür ediyoruz. Aslen bizim sizi alkışlamamız gerekiyor” sözleriyle sevenlerine teşekkürlerini iletti.
Ara ara telefonlarının ışıklarıyla sahneyi aydınlatan müzikseverler, görsel şölen yaşattı. MFÖ, geçmişten bu yana dillere pelesenk olan şarkılarıyla kimi vakit duygulandırdı, kimi vakit ise keyifli hareketleriyle her insanın içini kıpır kıpır etti. MFÖ, seyircilerini çağrı ettikleri ses oyunu ile konseri şova dönüştürdü. Fanatiklerinin performansları MFÖ’den tam not aldı. Binlerce kişiye unutamayacakları bir gece yaşatan efsanelerin konserinde yaşanmış olan coşku görülmeye değerdi.

Son Dakika Haberler