Nuri Şahin UEFA A lisansı aldı

Antalyaspor’da geçtiğimiz sürem Ersun Yanal’ın peşinden teknik adamlık koltuğuna oturan, sadece mezuniyet belgesi olmadığı için futbolcu statüsünü sürdüren Nuri Şahin, UEFA A lisans almayı başardı.
İlk kez alıştırmacı olarak sahaya çıkacak
Sezonun ilk 3 haftasında oynanan Galatasaray, Ümraniyespor ve Trabzonspor karşılaşmalarında yönetici sıfatıyla yedek kulübesinde yer edinen Şahin, bugün oynanacak Gaziantep FK maçında ilk kez alıştırmacı olarak sahaya çıkacak.
Trabzonspor’dan Sörloth için kiralama teklifi
Pro Lisans için 3 yıl daha bekleyecekŞahin’in A lisans sahibi bulunduğunu kulüp yetkilileri de onaylarken, genç çalıştırıcının Pro Lisansı ise ortalama 3 yıl sonrasında elde edeceği öğrenildi. Kırmadığı üstün dereceli kalmadı
Öte taraftan Nuri Şahin yönetimindeki Fraport TAV Antalyaspor, geçen sürem ligi 7’nci sırada tamamlarken Süper Lig’de kulüp tarihinde puan, gol, yenilmezlik, bir devrede en yüksek puanı toplama, sahasında yenilmezlik serisi rekoru kırmayı başarmıştı.
Geçen sürem rakip kaleye 54 gol atarak tamamlayan Fraport TAV Antalyaspor, 53 olan rekorunu geçerken, yenilmezlik serisini de 13 maçtan 16 maça yükselterek, yeni bir rekora imza atmıştı.
(Ajansspor)

Son Dakika Haberler